Biały Kamień Hotel & Medi-SPA, Świeradów Zdrój

Wellness

Wellness

wrz ' 21 16
wrz ' 21 17
kup Voucher
 1. Strona główna
 2. SPA&Wellness
 3. Wellness
01

Miejsce

Twojego relaksu

Ponad 1000 m2 Strefy SPA & Wellness położonej na poziomie +1, to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających Gości. Przeszklona ściana pozwala zarówno z basenu, jak i z gabinetów SPA nieomal dotknąć oszałamiającej przyrody.

Właściwości wody

Odpręż się w nieskazitelnej czystej wodzie, w basenie, jacuzzi wewnętrznym, jacuzzi zewnętrznym gdzie zostały zastosowane nowe przyjazne technologie uzdatniania wody. 

Hotel & Medi - SPA Biały Kamień w trosce o zdrowie i wspaniałe samopoczucie każdego gościa, w szczególności dla dzieci wprowadził system Aktiv Water do ożywiania wody. Wspaniale to wpisuje się w ideę holistycznego podejścia do człowieka, zachowanie równowagi między ciałem, duszą i umysłem.  Woda nie powoduje alergii, jest miękka, nie podrażnia oczu i skóry, chroni ją.

W jacuzzi zewnętrznym, w którym została zastosowana bezchlorowa, innowacyjna przyjazna dla człowieka metoda uzdatniania wody - oparta na nadtlenku wodoru stabilizowanym jonami srebra. W wyniku tej metody nie utleniają się żadne szkodliwe związki chemiczne. Czysta woda nie wywołuje żadnych alergii, jest miękka, nie podrażnia oczu i skóry, chroni ją.

W jacuzzi wewnętrznym również została zastosowana technologia bezchlorowa wzobogacona dodatkiem soli leczniczych.

W jacuzzi 007 Bond zastosowany został tlen z dodatkiem jonów srebra. Aktywny tlen i pozostałe składniki zapewniają uzyskanie doskonale czystej wody bez przykrego zapachu chloru, jak w innych rozwiązaniach, woda jest delikatna, nie powoduje alergii, podrażnień i nie przesusza skóry.

Basen w Hotelu jest jednym z niewielu w Polsce z tak zastosowaną technologią uzdatniania wody. W celu zachowania najwyższej jakości, woda w basenach i jacuzzi podlega stałemu nadzorowi i opiece technika partnerskiej Firmy.

Egzotycznym dodatkiem do niepowtarzalnej atmosfery jest jedyne w Górach Izerskich akwarium morskie o pojemności 5500 litrów, w którym podziwiać można niespotykane okazy ryb morskich.

Wszyscy Goście hotelu korzystają z atrakcji bezpłatnie i bez limitów:

 • letni taras,
 • basen rekreacyjny Infinity,
 • brodzik dla dzieci,
 • barierki do aqua-aerobicu,
 • kaskada wodna,
 • sauna sucha,
 • sauna parowa z aromaterapią,
 • jacuzzi solankowe,
 • jacuzzi zewnętrzne,
 • igloo lodowe z kruszonym lodem,
 • tepidarium solankowe z mini-tężnią solną,
 • leżaki,
 • nocne oświetlenie RGB,
 • przeciwprąd

 

Regulamin Strefy Wellness

Cennik

 

 

bilet normalny........................................................................................................100,00 pln / 2 godz.

bilet ulgowy (dzieci do 10 roku życia)...............................................................50,00 pln / 2 godz. 

 

bilet normalny......................................................................................................120,00 pln / 3 godz.

bilet ulgowy (dzieci do 10 roku życia)...............................................................70,00 pln / 3 godz. 

 

Godziny

 

 

Poniedziałek:              0800- 2200

Wtorek:                       1100- 2200

Środa:                          0800- 2200

Czwartek:                    0800- 2200

Piątek:                         1100- 2200

Sobota:                        0800- 2200

Niedziela:                    0800- 2200

 

*W okresie Świąt, długich weekendów godziny otwarcia strefy Wellness mogą ulec zmianie. 

Newsletter

Zapisz się - informacje, oferty i promocje czekają na Ciebie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij