Biały Kamień Hotel & Medi-SPA, Świeradów Zdrój

Instytut Anti Aging

Instytut Anti Aging

Instytut Anti Aging

paź ' 21 25
paź ' 21 26
kup Voucher
  1. Strona główna
  2. SPA&Wellness
  3. Instytut Anti Aging
01

Wellu

Instytut przeciw starzeniu się

W Hotelu & Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie Zdroju, u podnóża Gór Izerskich, w wyjątkowej scenerii lasów i gór, WellU umieściło pierwszy w Polsce specjalistyczny Instytut Anti Aging. 

Kierując się zasadą holistycznego działania przeciw starzeniu się skóry założono Centrum odnowy biologicznej, które wykorzystuje niezwykłą moc biopeptydów zawartych w rewolucyjnych kosmetykach Larens.

Autorskie zabiegi SPA

Oparte są na kosmeceutykach marki Larens PRO, bazujących na Biopeptide Complex i Wodzie Nutrivi. Larens to nowoczesne i specjalistyczne preparaty, które stanowią ukoronowanie blisko dekady badań nad zagadnieniem starzenia się skóry, prowadzonych przez czołowych polskich naukowców, pod przewodnictwem prof. n. dr. hab. med. Andrzeja Frydrychowskiego.

 

 

 

sklep WellU

02

Wybitny polski

naukowiec

Prof. n. dr hab. med. Andrzej Frydrychowski

To wybitny polski naukowiec urodzonym 30 września 1947 roku w Gdyni. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 1973 roku na wydziale lekarskim.  W przeciągu swojej spektakularnej kariery naukowej, zdobył 5 patentów oraz liczne wyróżnienia, w tym również zagraniczne. Opracował niepowtarzalną metodę pozyskiwania kolagenu, dzięki której w pełni zachowuje swoją strukturę.

Do najistotniejszych osiągnięć prof. Frydrychowskiego należy także opracowanie metody ekstrakcji aktywnych oligo- i polipeptydów ze skór wybranych gatunków ryb. To odkrycia, które zrewolucjonizowały polską kosmetologię. Od 2003 roku prof. Frydrychowski jest przewodniczącym Rady Naukowej Instytutu Anti Aging i od ponad 10 lat tworzy najlepsze na świecie preparaty kosmetyczne przeciwdziałające starzeniu się skóry.

Newsletter

Zapisz się - informacje, oferty i promocje czekają na Ciebie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij