Biały Kamień Hotel & Medi-SPA, Świeradów Zdrój

SPA

SPA

SPA

SPA

SPA

SPA

SPA

SPA

kwi ' 21 16
kwi ' 21 17
kup Voucher
  1. Strona główna
  2. SPA&Wellness
  3. SPA
01

Idealne miejsce

do odpoczynku

Hotel Biały Kamień to miejsce z charakterem. Wyjątkowa sceneria, góry, las i powietrze sprawiają, że jest to idealne miejsce do odpoczynku. Nasze SPA oferuje rytuały na twarz, ceremonie na ciało, kąpiele, strefę masażu, SPA Kids, Young SPA oraz Foot & Nail SPA.

Naszą filozofią jest wierność holistycznej idei wellness poprzez powrót do źródeł czystego spa – wody, która jest zdrojem zdrowia, życia, ukojenia zmysłów i piękna. Dlatego we wszystkich zabiegach wykorzystujemy techniki manualne i łączymy je z elementami współczesnej balneologii.

Stosujemy najwyższej jakości produkty kosmetyczne, które zawierają naturalne składniki i tworzone są zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem wszystkiego, źródłem życia, przechodząc do ognia - dobroczynnego acz niebezpiecznego, który oczyszcza i rozgrzewa, poprzez ziemię - dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, nośniku zapachu, które jest symbolem lekkości i nieskończoności...

 

02

Medi-Spa

nowoczesne centrum odnowy biologicznej

Świeradów - Zdrój to malowniczo położone uzdrowisko, usytuowane w sercu Gór Izerskich. Od ponad dwustu pięćdziesięciu lat słynie ze swojego wyjątkowego, leczniczego mikroklimatu oraz bogactwa wód mineralnych i radonowych.

Nowoczesne centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji (Medi-SPA) daje możliwość przywrócenia naturalnych sił witalnych, zapewnia pielęgnację ducha i ciała. 
 
Wszystkie zabiegi rehabilitacyjno-lecznicze oferowane w pakietach pobytowych poprzedzone są konsultacją lekarską. Prosimy o przedstawienie dokumentacji historii choroby podczas wizyty z lekarzem.

Newsletter

Zapisz się - informacje, oferty i promocje czekają na Ciebie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij