Biały Kamień Hotel & Medi-SPA, Świeradów Zdrój

SPA

SPA

SPA

SPA

SPA

SPA

SPA

SPA

sty ' 22 18
sty ' 22 19
kup Voucher
  1. Strona główna
  2. SPA&Wellness
  3. SPA
01

Idealne miejsce

do odpoczynku

Hotel Biały Kamień to miejsce z charakterem. Wyjątkowa sceneria, góry, las i powietrze sprawiają, że jest to idealne miejsce do odpoczynku. Nasze SPA oferuje rytuały na twarz, ceremonie na ciało, kąpiele, strefę masażu, SPA Kids, Young SPA 

Naszą filozofią jest wierność holistycznej idei wellness poprzez powrót do źródeł czystego spa – wody, która jest zdrojem zdrowia, życia, ukojenia zmysłów i piękna. Dlatego we wszystkich zabiegach wykorzystujemy techniki manualne i łączymy je z elementami współczesnej balneologii.

Stosujemy najwyższej jakości produkty kosmetyczne, które zawierają naturalne składniki i tworzone są zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem wszystkiego, źródłem życia, przechodząc do ognia - dobroczynnego acz niebezpiecznego, który oczyszcza i rozgrzewa, poprzez ziemię - dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, nośniku zapachu, które jest symbolem lekkości i nieskończoności...

 

02

Medi-Spa

nowoczesne centrum odnowy biologicznej

Świeradów - Zdrój to malowniczo położone uzdrowisko, usytuowane w sercu Gór Izerskich. Od ponad dwustu pięćdziesięciu lat słynie ze swojego wyjątkowego, leczniczego mikroklimatu oraz bogactwa wód mineralnych i radonowych.

Nowoczesne centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji (Medi-SPA) daje możliwość przywrócenia naturalnych sił witalnych, zapewnia pielęgnację ducha i ciała. 
 
Wszystkie zabiegi rehabilitacyjno-lecznicze oferowane w pakietach pobytowych poprzedzone są konsultacją lekarską. Prosimy o przedstawienie dokumentacji historii choroby podczas wizyty z lekarzem.

Newsletter

Zapisz się - informacje, oferty i promocje czekają na Ciebie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij