Biały Kamień Hotel & Medi-SPA, Świeradów Zdrój

Szef Kuchni

sie ' 20 08
sie ' 20 09
kup Voucher
  1. Strona główna
  2. Restauracja
  3. Szef Kuchni
01

Szef Kuchni

Michał Matuszewski

Michał Matuszewski, Szef Kuchni, od 15 lat gotuje na profesjonalnym poziomie. Ukończył legendarny Institut Paul Bocuse we Francuskim Lyonie, uczył się pod okiem Jean-Paula Naqina, a także Elisy Giannuzzi i Alberto Accarino we Florencji, odbył liczne staże w prestiżowych restauracjach.

Nie bez powodu Nasz Szef wybierał te kierunki swojej nauki, od zawsze inspirowała go tradycyjna kuchnia, zarówno w wykonaniu francuskim jak i włoskim. To co nauczył się od tuz światowej gastronomii, stara się przenosić na nasze stoły. Jako świadomy, odpowiedzialny kucharz poszukuje tradycyjnych receptur i najwyższej jakości produktów regionalnych. Na pielęgnowaniu polskiej tradycji jednak nie poprzestaje. Niepokorny duch każe mu szukać coraz to nowych pomysłów, nowych smaków, odkrywać ciągle nowe dania. Jego podróże owocują zaskakującymi połączeniami smaków i aromatów potraw, którymi oczarowuje gości swojej restauracji.

Jak sam mówi, w życiu trzeba mieć dużo szczęścia, żeby trafić na odpowiednie osoby które pomogą w rozwijaniu swojej pasji. To prawda, ale trzeba dodać do tego jeszcze nieprzeciętny smak i talent, o którym przekonała się choćby Magda Gessler która doceniła  kuchnię Michała pokazując ją jako wzór do naśladowania w kilku odcinkach „Kuchennych Rewolucji”. W tym miejscu trzeba także wspomnieć o kilku ważnych nagrodach, w tym dla Najlepszej Restauracji Regionalnej na dolnym śląsku.

Newsletter

Zapisz się - informacje, oferty i promocje czekają na Ciebie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij