Biały Kamień Hotel & Medi-SPA, Świeradów Zdrój

Kariera

lis ' 21 28
lis ' 21 29
kup Voucher
  1. Strona główna
  2. Kontakt
  3. Kariera
01

Dołącz

do naszego zespołu

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień to 4-gwiazdkowy obiekt świadczący usługi na najwyższym poziomie. Od naszych pracowników oczekujemy zaangażowania w wykonywaną pracę, umiejętności pracy w zespole, wysokich zdolności interpersonalnych, kultury osobistej oraz otwartości na indywidualne życzenia naszych Gości.

 

Jesteśmy przekonani, że sukces hotelu w największej mierze zależy od jego załogi. Dlatego każdy nowo przyjęty pracownik przechodzi 21-dniowy program szkoleniowy, po którym uzyskuje prawo do uczestnictwa w systemie premiowym oraz zostaje włączony do hotelowego i działowego kalendarza szkoleń.
 
Jeżeli są Państwo zainteresowani dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@bialykamien.com podając w treści wiadomości nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja.
 
W CV powinna się również znaleźć klauzula "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
 
Zastrzegamy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Newsletter

Zapisz się - informacje, oferty i promocje czekają na Ciebie!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij