Ceny i Rezerwacja

Magazyn EDEN i portal SPAeden.pl wraz z Czytelnikami i Ekspertami już po raz 9 wybierają najlepsze obiekty SPA w Polsce.
 
 
 
Zasady Konkursu dla Głosujących, edycja 2017
Wybierz Najlepsze SPA 2017 roku! 
 
1. Znajdź w Formularzu Konkursowym dla hoteli SPA Hotel & Medi-SPA Biały Kamień. Kliknij w zdjęcie lub nazwę obiektu SPA, aby zagłosować. Wypełnij formularz konkursowy, a następnie odbierz potwierdzającego maila, który przyjdzie z adresu strona@SPAeden.pl i kliknij w link potwierdzający Twój głos. Uwaga! Tylko potwierdzone głosy są ważne i zliczane przez system!
2. Z jednego adresu mailowego może zostać wysłane po jednym zgłoszeniu / oddane po jednym ważnym głosie w każdej z kategorii: Hotele SPA w Polsce, Kliniki i daySPA w Polsce, Hotele SPA w Hiszpanii oraz Hotele SPA w Czechach. Z jednego IP komputera mogą zostać oddane maksymalnie 3 głosy (z trzech różnych adresów mailowych) w każdej z w.w. kategorii.
3. Warunkiem udziału w Konkursie dla Głosujących jest, wpisanie imienia i nazwiska w oknie „Osoba głosująca”w formularzu do głosowania oraz wypełnienie okienka „Uzasadnienie wyboru”. Spośród autorów najciekawszych wypowiedzi jury wyłonione przez Redaktora Naczelnego Magazynu EDEN, wybierze Laureatów.Liczy się kreatywność!
4. Nagrodami w Konkursie dla Głosujących są: vouchery do obiektów SPA, zestawy kosmetyków, książki o tematyce zdrowia i urody, prenumeraty Magazynu EDEN. Lista nagród może ulec zmianie. Nagroda nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.
5. Co miesiąc (25-tego dnia każdego miesiąca) na portalu SPAeden.pl będzie ogłaszana lista Laureatów Konkursu dla Głosujących. Dla osób, które polubią profil SPAeden.pl na Facebooku przewidziana jest dodatkowa pula nagród. Głosując na obiekty w większej ilości kategorii, zwiększasz szansę na wygraną. 
6. Pierwsze rozdanie nagród 25 sierpnia 2017 r. Warunkiem otrzymania nagrody jest zgłoszenie się do nas w ciągu 2 tygodni od ogłoszenia wyników na portalu SPAeden.pl, dlatego warto śledzić portal oraz profil SPAeden.pl - Lepsza strona życia na FB. Zwycięzcy ogrzymają nagrody pocztą.
7. Ogólne zasady przebiegu Konkursu określa Regulamin Ramowy Konkursów, dostępny na portalu SPAeden.pl. Niniejsze Szczegółowe Zasady Konkursu dla Głosujących stanowią jego integralną część.
8. Biorąc udział w konkursie, zgadzasz się z poniższym oświadczeniem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych przez Semana Sp. z o.o., z siedzibą redakcji przy ul. Bielawska 3, 02-511 Warszawa, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. nr 133 poz. 833). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych ma charakter dobrowolny oraz że przysługuje mi prawo wgladu do nich, jak również możliwość ich poprawienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji z Semana Sp. z o.o. w celu informowania o konkursach, nowościach, promocjach i ofertach specjalnych w Magazynie EDEN SPA, na portalu Spaeden.pl, na mój adres elektroniczny oraz przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz.1204)".
 
 
 
 
 
  
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zapisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
(zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
DOŁĄCZ DO FACEBOOKA
ZOBACZ VIDEO OFERTY SPECJALNE ZRÓB PREZENT