Ceny i Rezerwacja

właściwości wody

Odpręż się w nieskazitelnej czystej wodzie , w basenie , jacuzzi wewnętrznym , jacuzzi zewnętrznym gdzie zostały zastosowane nowe przyjazne technologie uzdatniania wody. 

Hotel & Medi - SPA Biały Kamień w trosce o zdrowie i wspaniałe samopoczucie każdego gościa , w szczególności dla dzieci wprowadził system Aktiw Water do ożywiania wody. Wspaniale to wpisuje się w ideę holistycznego podejścia do człowieka , zachowanie równowagi między ciałem, duszą i umysłem.  Woda nie powoduje alergii, jest miękka, nie podrażnia oczu i skóry, chroni ją.

W jacuzzi zewnętrznym , w którym została zastosowana bezchlorowa , innowacyjna przyjazna dla człowieka metoda uzdatniania wody - oparta na nadtlenku wodoru stabilizowanym jonami srebra. W wyniku tej metody nie utleniają się żadne szkodliwe związki chemiczne. Czysta woda nie wywołuje żadnych alergii, jest miękka, nie podrażnia oczu i skóry, chroni ją.

Jacuzzi wewnętrzne z zastosowaniem soli leczniczych , co jest namiastką kąpieli solankowych 0,5 %

W jacuzzi 007 Bond zastosowany został tlen z dodatkiem jonów srebra. Aktywny tlen i pozostałe składniki zapewniają uzyskanie doskonale czystej wody bez przykrego zapachu chloru , jak w innych rozwiązaniach , woda jest delikatna , nie powoduje alergii , podrażnień i nie przesusza skóry.

Basen w Hotelu jest jednym z niewielu w Polsce z tak zastosowaną technologią uzdatniania wody. W celu zachowania najwyższej jakości , woda w basenach podlega stałemu nadzorowi/pomiarom i opiece technika/technologa partnerskiej Firmy , która wspomaga prace Hotelu dla zapewnienia jakości gościom goszczących w naszym Hotelu.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zapisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
(zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
DOŁĄCZ DO FACEBOOKA
ZOBACZ VIDEO OFERTY SPECJALNE ZRÓB PREZENT