Ceny i Rezerwacja

Instytut Anti Aging w Hotelu & Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie Zdroju

W Hotelu & Medi SPA Biały Kamień w Świeradowie Zdroju, u podnóża Gór Izerskich, w wyjątkowej scenerii lasów i gór, WellU umieściło pierwszy w Polsce specjalistyczny Instytut Anti Aging. Kierując się zasadą holistycznego działania przeciw starzeniu się skóry założono Centrum odnowy biologicznej, które wykorzystuje niezwykłą moc biopeptydów zawartych w rewolucyjnych kosmeceutykach Larens.

Autorskie zabiegi SPA

Oparte są na kosmeceutykach marki Larens PRO, bazujących na Biopeptide Complex i Wodzie Nutrivi. Larens to nowoczesne i specjalistyczne preparaty, które stanowią ukoronowanie blisko dekady badań nad zagadnieniem starzenia się skóry, prowadzonych przez czołowych polskich naukowców, pod przewodnictwem prof. n. dr. hab. med. Andrzeja Frydrychowskiego.

Biopeptide Complex

Peptydy – krótkie łańcuchy białek, złożone z kilku do 29 aminokwasów, które wnikają w głąb skóry. 

  • Przenoszą aktywne składniki w najgłębsze warstwy skóry
  • Stymulują produkcję kolagenu i elastyny
  • Dostarczają niezbędny budulec do odbudowy kolagenu w stawach, chrząstkach, paznokciach, włosach 
  • Hamują aktywności starzeniowe
  • Działają przeciwbólowo łagodząc wpływ ostrego klimatu i czynników środowiskowych 
  • Działają przeciwzapalnie
  • Efektem ich zastosowania jest sprężyste ciało, wypełnienie bruzd i nierówności, a także zapobiegają wiotczeniu się skóry
  • Są pomocne w walce z przebarwieniami – rozjaśniają i wyrównują koloryt cery
Prof. n. dr hab. med. Andrzej Frydrychowski

Prof. n. dr hab. med. Andrzej Frydrychowski jest wybitnym polskim naukowcem urodzonym 30 września 1947 roku w Gdyni. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w 1973 roku na wydziale lekarskim.  W przeciągu swojej spektakularnej kariery naukowej, zdobył 5 patentów oraz liczne wyróżnienia, w tym również zagraniczne. Opracował niepowtarzalną metodę pozyskiwania kolagenu, dzięki której w pełni zachowuje swoją strukturę. Do najistotniejszych osiągnięć prof. Frydrychowskiego należy także opracowanie metody ekstrakcji aktywnych oligo- i polipeptydów ze skór wybranych gatunków ryb. To odkrycia, które zrewolucjonizowały polską kosmetologię. Od 2003 roku prof. Frydrychowski jest przewodniczącym Rady Naukowej Instytutu Anti Aging i od ponad 10 lat tworzy najlepsze na świecie preparaty kosmetyczne przeciwdziałające starzeniu się skóry.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zapisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
(zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
DOŁĄCZ DO FACEBOOKA
ZOBACZ VIDEO OFERTY SPECJALNE ZRÓB PREZENT