Ceny i Rezerwacja

Zabiegi SPA

Hotel Biały Kamień to miejsce z charakterem. Wyjątkowa sceneria, góry, słońce, las i powietrze sprawiają, że jest to idealne miejsce do odpoczynku. Nasze SPA oferuje rytuały na twarz, ceremonie na ciało, kąpiele, strefę masażu, SPA Kids, Young SPA oraz Foot & Nail SPA.

Foot & Nail SPA
Całkowicie nowy wymiar manicure i pedicure - z użyciem najwyższej jakości kosmetyków w połączeniu z ogromną dbałością o higienę wykonywanych zabiegów. Zdrowe i zadbane paznokcie to w dzisiejszych czasach wizytówka każdej kobiety i każdego mężczyzny.
 
Marka OPI od ponad 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Jest kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp.
Firma zdobyła światowe uznanie dzięki szerokiej gamie ponad 200 kolorów lakierów do paznokci, cechujących się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie. 
OPI ukazało kulturę powszechnego piękna, która celebruje wygląd kobiety. Kulturę, która stała się stylem życia.
 
SPA Menu

Naszą filozofią jest wierność holistycznej idei wellness poprzez powrót do źródeł czystego spa – wody, która jest zdrojem zdrowia, życia, ukojenia zmysłów i piękna. Dlatego we wszystkich zabiegach wykorzystujemy techniki manualne i łączymy je z elementami współczesnej balneologii. Stosujemy najwyższej jakości produkty kosmetyczne, które zawierają naturalne składniki i tworzone są zgodnie z filozofią zrównoważonego rozwoju. Rozpoczynając od wody, która jest prapoczątkiem wszystkiego, źródłem życia, przechodząc do ognia - dobroczynnego acz niebezpiecznego, który oczyszcza i rozgrzewa, poprzez ziemię - dającą życie, matkę wszystkich plonów, tego co rośnie i kwitnie, kończąc na powietrzu, nośniku zapachu, które jest symbolem lekkości i nieskończoności...

SPA Menu (pobierz PDF) »

Zespół Medi-SPA Biały Kamień

Nasz Zespół to mieszanka charakterów, doświadczeń i pomysłów. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Wzajemnie się uzupełniamy w efekcie czego proponujemy naszym gościom ceremonie i rytuały najwyższej jakości, a kuracjuszom  fizjoterapię, dla której zawsze do nas powrócą.

Zapraszamy serdecznie!

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zapisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
(zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
DOŁĄCZ DO FACEBOOKA
ZOBACZ VIDEO OFERTY SPECJALNE ZRÓB PREZENT