Ceny i Rezerwacja

Akcja promocyjna

Właśnie rozpoczęła się ogólnopolska akcja z marką Ericson Laboratoire.

PRZY ZAKUPIE 3 ZABIEGÓW MESO-VIT W NASZYM GABINECIE SPA OTRZYMASZ KREM Z LINII  MESO-VIT  GRATIS.

 

Ericson Laboratoire to francuski lider na rynku kosmetyki profesjonalnej, działający od ponad 30 lat na pograniczu kosmetologii i dermatologii. W samej Francji Ericson Laboratoire oferowany jest w ponad 600 salonach kosmetycznych. Marka reprezentowana jest na każdym niemal kontynencie globu, w ponad 65 krajach. Od prawie 10-ciu lat z powodzeniem rozwija się również na polskim rynku. Dzięki niespotykanej skuteczności, popartej zaawansowanymi merytorycznie założeniami, zabiegi gwarantują spektakularne efekty, a w związku z tym satysfakcję klienta oraz permanentny rozwój kompetencji kosmetyczki

Źródło : http://www.ericson-laboratoire.pl/o-marce

*Promocja trwa do końca września 2017.

Zabieg Meso-Vit
Meso-Vit, zabieg z linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, jest stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię igłową (działanie meso-like) lub w celu uzupełnienia mezoterapii medycznej i po mikroostrzykiwaniu (działanie meso-care).
Dzięki zawartości witamin A, C i E wykazuje także właściwości dermonaprawcze – regeneruje, rozjaśnia i chroni skórę. Dzięki technologii nanocząsteczek zapewnia działanie łagodzące i przeciwzapalne, przyspiesza procesy gojenia i odbudowuje. W efekcie stan podrażnienia skóry ulega wyraźnemu wyciszeniu.
 
Żródło : http://www.ericson-laboratoire.pl/zabiegi/meso-vit
Działanie
Zabieg wykonuje się dla osiągnięcia 3 efektów:
 
1. efekt meso-like: dzięki oryginalnemu połączniu działania nanocząsteczek o małej masie cząsteczkowej i dużych możliwościach penetracji z dwoma aparatami o nazwie skinjector i micro-pick. Uzyskujemy dzięki temu profesjonalny nieinwayjny zabieg działający jak mikrostrzykiwania praktykowane w mezoterapii.
2. efekt meso-care: nowe nanocząsteczki wykazują działanie łagodzące i gojące, szczególnie pożądane w uzupełnieniu zabiegów mezoterapii medycznej, w zabiegach po ostrzykiwaniu, co pozwala uniknąć stanów zapalnych.
3. efekt bomby witaminowejdzieki dostarczeniu trzech witamin: A, C i E, znanych z właściwości dermonaprawczych: regenerujących, rozjaśniających i ochronnych. Skuteczność każdej z witamin jest wzmocniona przez efekt „skinjection”.
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zapisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
(zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
DOŁĄCZ DO FACEBOOKA
ZOBACZ VIDEO OFERTY SPECJALNE ZRÓB PREZENT