Ceny i Rezerwacja

Magic White

Jest to współczesna kosmetologia, która znalazła rozwiązanie na naturalne, całkowicie bezpieczne i skutecznie wybielanie zębów- BEZ chemicznych wybielaczy, BEZ bólu i nadwrażliwości zębów, BEZ ogromnych kosztów zabiegu. Ze względu na to, że do zabiegu stosowane są naturalne, preparaty oraz posiadające wszelkie atesty bezpieczeństwa Lampa LED MW07, zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Na czym polega Magic White

Kosmetyczne wybielenie zębów polega na usunięciu przebarwień pozostałych na zębach (proces utleniania barwników do związków bezbarwnych). W tym celu stosuje się specjalny, opatentowany , naturalny żel, którego działanie aktywowane jest przez niebieskie światło specjalnej Lampy LED MW07. Pod wpływem światła zachodzi reakcja fotochemiczna, w wyniku której utleniane są przebarwienia na powierzchni zębów, bez naruszania szkliwa, struktury zębów oraz bez podrażnienia dziąseł.

Jakie przebarwienia może usunąć

Metoda MAGIC WHITE pozwala na doskonałe usunięcie przebarwień   powstałych na skutek niewłaściwej pielęgnacji, palenia papierosów oraz spożywania produktów o intensywnym zabarwieniu (coca-cola, kawa, herbata, czerwone wino, soki, itp.)

Zalety Magic White
- Jednorazowy zabieg potrafi rozjaśnić zęby o 2-8 odcieni,
- Efekt wybielania utrzymuje się w zależności od cech indywidualnych, stosowanej diety oraz przestrzegania zasad higieny jamy ustnej, efekt może   utrzymac się od kilku tygodni do kilku miesięcy,
- Pojedynczy zabieg trwa 21 minut. W celu osiągnięcia bardziej spektakularnych efektów sesje można powtórzyć dwukrotnie,
- Zabieg wybielania zębów jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny
 
 
Czas trwania zabiegu: 21 min.
Koszt: 299,00 zł
 
Osoba kontaktowa: Norbert Stolicki
mail: n.stolicki@bialykamien.com
Tel. 606 115 810
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zapisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
(zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
DOŁĄCZ DO FACEBOOKA
ZOBACZ VIDEO OFERTY SPECJALNE ZRÓB PREZENT