Ceny i Rezerwacja

 

Hotel & Medi-SPA Biały Kamień to 4-gwiazdkowy obiekt świadczący usługi na najwyższym poziomie. Od naszych pracowników oczekujemy zaangażowania w wykonywana pracę, umiejętności pracy w zespole, wysokich zdolności interpersonalnych, kultury osobistej oraz otwartości na indywidualne życzenia naszych Gości.

Jesteśmy przekonani, że sukces hotelu w największej mierze zależy od jego załogi. Dlatego każdy nowo przyjęty pracownik przechodzi 21-dniowy program szkoleniowy, po którym uzyskuje prawo do uczestnictwa w systemie premiowym oraz zostaje włączony do hotelowego i działowego kalendarza szkoleń.

Jeżeli są Państwo zainteresowani dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@bialykamien.com podając w treści wiadomości nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja.

W CV powinna się również znaleźć klauzula "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Zastrzegamy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zapisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
(zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
DOŁĄCZ DO FACEBOOKA
ZOBACZ VIDEO OFERTY SPECJALNE ZRÓB PREZENT