Ceny i Rezerwacja

Hotel Bike Friendly
Z myślą o pasjonatach aktywnego wypoczynku na trasach rowerowych MTB Hotel & Medi- SPA Biały Kamień Oferuje m.in.:
 
Przechowywanie rowerów
Dostęp do miejsca, w którym można umyć rower,
Dostęp do kompleksowej informacji o Singletrack ,
możliwość wypożyczenia za pośrednictwem Hotelu  rowerów marki ROMET
możliwość zamówienia posiłków dla sportowców 
zabiegi spa dedykowane rowerzystom,
możliwość zakupu z 10% rabatem biletów na Kolej Gondolową SKI & SUN, która działa również w okresie letnim i daje rowerzystom możliwość rozpoczęcia jazdy ze szczytu Stogu Izerskiego (przewóz roweru bez dodatkowych dopłat).
Hotel & Medi – SPA Biały Kamień
Znajduje się zaledwie kilkaset metrów od trasy Singletrack. Dwa kompleksy tras, polsko-czeskie ścieżki rowerowe Singltrek oraz Singletrack pod Smrkiem, łącznie dając możliwość szusowania po blisko 80 kilometrach tras o różnych stopniach trudności.
Znajdujący się nieopodal Świeradowa Zdroju – Singletrack pod Smrkiem. To pierwszy w Europie całościowy system tras MTB, inspirowany częściowo pomysłami rodem z Walii, Szkocji czy Irlandii – stworzony, by dawać radość kolarzom górskim z umiejętnościami na różnym poziomie. Począwszy od zielonej trasy odpowiedniej dla początkujących rowerzystów oraz małych dzieci kończąc na trudnej czarnej ścieżce singltrekowej.
Singltrek ( ang. Single Track)
Trasy Singletrack  są bezpieczne oraz wybudowane w zgodzie z naturą (materiał budowlany wykorzystany do budowy ścieżek występuje w minimalnych ilościach). 
Korzystanie z Singeltrack można zacząć na szczycie góry , powyżej kolei gondolowej, tam usytuowany jest wjazd na trasę oraz przy przejściu granicznym z Czechami na osiedlu Czerniawa- Zdrój.   Ścieżki wiją się między drzewami   wśród leśnych polan. W miejscach, gdzie podjazd jest utrudniony , wybudowano mostki, kładki i przejazdy. Poszczególne ścieżki łączą się ze sobą dzięki wcześniej istniejącym drogom. System ścieżek ma długość 40 km po stronie polskiej i łączy się ze ścieżkami po stronie czeskiej ( tam również znajduję się blisko 40 km tras). Każda z tras jest jednokierunkowa.
 
Opis tras
ZIELONA ŚCIEŻKA
Szersza, naturalna ścieżka, jest odpowiednia dla początkujących, małych dzieci i niepełnosprawnych. Ma ona niewielkie nachylenie, bez żadnych przeszkód. Można ją wykorzystywać jako ścieżkę dydaktyczną dla prawidłowego opanowania roweru. Ścieżka jest dość szeroka, także jeśli zajdzie taka potrzeba mogą rowerzyści jechać obok siebie.
Zielona ścieżka na Singlterku pod Smrkem zaczyna przy Centrum Singltrek i jest dwukierunkowa. Wykorzystuje się również jako łącznik z ostatnimi sekcjami ścieżek całego obszaru.
 
NIEBIESKA ŚCIEŻKA
Jednokierunkowa ścieżka odpowiednia dla początkujących, dzieci, rodzin z dziećmi i dla rowerzystów, którzy już panują nad rowerem, ale dotąd nie mieli doświadczenia w jeździe w terenie. Niebieski singltrek docenią również rowerzyści, którzy chcą korzystać z relaksacyjnej jazdy terenem leśnym. Nie ma tutaj trudnych podjazdów, czy zjazdów. 
 
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zapisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
(zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
DOŁĄCZ DO FACEBOOKA
ZOBACZ VIDEO OFERTY SPECJALNE ZRÓB PREZENT