Ceny i Rezerwacja

Ambasadorem Być...

Biały Kamień Hotel &Medi SPA w Świeradowie Zdroju poprosił mnie, abym została ambasadorką ich SPA :) .

Świeradów Zdrój to urocza miejscowość w Górach Izerskich. Dookoła piękne widoki, piękna przyroda, świeże i zdrowe powietrze. Pomyślałam: być ambasadorem jednego z najlepszych SPA w Polsce, w hotelu, który właśnie odebrał prestiżową nagrodę dla najlepszego Hotelu SPA&Wellnes 2013 – byłoby miło – ale jak to ja, zanim podejmę decyzję, najpierw muszę zobaczyć, sprawdzić, dotknąć, posmakować :). Więc pojechałam. Spakowałam rodzinę i ogłosiłam: Ferie 2014 – kierunek Świeradów Zdrój, cel: Biały Kamień Hotel &Medi SPA :)

Piękne Miejsce

Po przybyciu na miejsce, długo nie trzeba było mnie namawiać :) . Miejsce piękne, obsługa miła i profesjonalna, jedzenie przepyszne, a zabiegi w SPA – cudowne. Zostałam Ambasadorką!

Na miejscu od razu zorganizowaliśmy sesję zdjęciową. Co prawda trwała cały dzień, ale praca w miłym towarzystwie sprawia przyjemność – było też trochę zabawnie, szczególnie w najnowszym apartamencie hotelu, stylizowanym 23 częścią przygód Jamesa Bonda – Skayfall, gdzie mogłam poczuć się jak dziewczyna Bonda:)"

Źródło: www.blogstar.pl/ambasadorem-byc/

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA
Zapisz
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych, oraz przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
(zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną)
DOŁĄCZ DO FACEBOOKA
ZOBACZ VIDEO OFERTY SPECJALNE ZRÓB PREZENT